pl en
1,3 km

Siam Park

Jeden z najlepszych parków wodnych na świecie! Niesamowita rozrywka dla całej rodziny!

Siam Park to jeden z najwspanialszych parków rozrywki wodnej na świecie. Przeżyj moc niezapomnianych atrakcji w NR 1 NA ŚWIECIE parku wodnym wg fanów Trip Advisor. Siam Park jest zlokalizowany na południu Teneryfy przy centrum turystycznym Las Americas i Los Cristianos, park o powierzchni 185000m² obejmuje ogrody, zjeżdżalnie, restauracje, basen z plażą i inne atrakcje nawiązujące swą stylistyką do architektury Tajlandii. Dodatkowo miejsce to oferuje przestrzenie do organizowania różnego rodzaju eventów, spotkań, imprez firmowych, spektakli muzycznych, a także naukę pływania na desce dla dorosłych i najmłodszych adeptów surfingu (jedna z największych sztucznych fal na świecie). Kilka razy do roku organizowane są tam spektakularne festiwale muzyczne pod nazwą Farra World.

www.siampark.ne
Inne atrakcje
7,9 km
Junglepark Teneryfa
Na terenie Jungle Park mieszkają miedzy innymi: lwy, tygrysy (tygrys biały), leopardy, jaguary, pumy, orangutany, gibony, szympansy, lemury, małpiatki (capuchino), (...)
Zobacz
15 km
Los Gigantes
Los Gigantes nadmorskie miasteczko, którego nazwa wzięła się od Acantilados de los Gigantes (klify olbrzymów), ogromnych klifów, które osiągają (...)
Zobacz
33 km
Pico del Teide
Wulkan Teide, położony w samym centrum Teneryfy, to najwyższy szczyt górski w Hiszpanii (3.718 m n.p.m.). Wulkan Teide jest (...)
Zobacz
33 km
Masca
Wąwóz Masca to jedno z najbardziej spektakularnych miejsc na Teneryfie z cudowną trasą widokową
Zobacz
57,3 km
Castillo de San Miguel
W pobliżu Los Cristianos, na południowej części Teneryfy, znajduje się imponujący Castillo de San Miguel – Zamek Świętego Michała. Każdy, (...)
Zobacz
58,8 km
Piramidy w Guimar
Piramidy w Guimar znajdują się na wschodnim wybrzeżu Teneryfy. Mają strukturę schodkową. Budowane były z kamienia, bez użycia zaprawy; (...)
Zobacz
66 km
Loro Park
Wyrusz  na całodniową podróż do jednego z najstarszych miast Teneryfy – Puerto de la Cruz, gdzie spędzisz niezapomniany dzień w (...)
Zobacz