pl en
7,9 km

Junglepark Teneryfa

Na terenie Jungle Park mieszkają miedzy innymi: lwy, tygrysy (tygrys biały), leopardy, jaguary, pumy, orangutany, gibony, szympansy, lemury, małpiatki (capuchino), pingwiny, krokodyle, aligatory, węże, hipopotamy, szopy, czerwoną pandę, surykatki (rodzina mangustowatych), orły, sępy, kondory, bociany i ponad 500 gatunków zwierząt.

JUNGLE PARK TENERYFA  – INNE ATRAKCJE:

  • Jungle Raid – jest to około 300 metrowy tor przeszkód zbudowany z tuneli linowych, drewnianych mostów i karkołomnych przejść żywcem wyjętych z filmów o przygodach Indiana Jones, jak to przejść?
  • Bob (Tor Bobslejowy) –  metalowa lina wyciąga nas na wzniesienie, z którego rozpoczynamy zjazd w metalowej rynnie. Jazda wśród tropikalnej roślinności pozostawia niezapomniane wrażenia. Cena atrakcji płatna dodatkowo – 4€.

GODZINY OTWARCIA:

  • codziennie 10.00 – 17:30
  • pokaz ptaków drapieżnych 12.00 – 16.00
  • pokaz ptaków egzotycznych 11.00 – 14.30
  • pokaz lwów morskich 13.45 – 15.15
Inne atrakcje
1,3 km
Siam Park
Jeden z najlepszych parków wodnych na świecie! Niesamowita rozrywka dla całej rodziny!
Zobacz
15 km
Los Gigantes
Los Gigantes nadmorskie miasteczko, którego nazwa wzięła się od Acantilados de los Gigantes (klify olbrzymów), ogromnych klifów, które osiągają (...)
Zobacz
33 km
Pico del Teide
Wulkan Teide, położony w samym centrum Teneryfy, to najwyższy szczyt górski w Hiszpanii (3.718 m n.p.m.). Wulkan Teide jest (...)
Zobacz
33 km
Masca
Wąwóz Masca to jedno z najbardziej spektakularnych miejsc na Teneryfie z cudowną trasą widokową
Zobacz
57,3 km
Castillo de San Miguel
W pobliżu Los Cristianos, na południowej części Teneryfy, znajduje się imponujący Castillo de San Miguel – Zamek Świętego Michała. Każdy, (...)
Zobacz
58,8 km
Piramidy w Guimar
Piramidy w Guimar znajdują się na wschodnim wybrzeżu Teneryfy. Mają strukturę schodkową. Budowane były z kamienia, bez użycia zaprawy; (...)
Zobacz
66 km
Loro Park
Wyrusz  na całodniową podróż do jednego z najstarszych miast Teneryfy – Puerto de la Cruz, gdzie spędzisz niezapomniany dzień w (...)
Zobacz