pl en
57,3 km

Castillo de San Miguel

W pobliżu Los Cristianos, na południowej części Teneryfy, znajduje się imponujący Castillo de San Miguel – Zamek Świętego Michała. Każdy, kto odwiedza to miejsce, może cofnąć się w czasie do średniowiecza, aby cieszyć się prawdziwym i autentycznym spektaklem, na który składają się turnieje i gry średniowieczne, podczas udziału w bankiecie.

Najmłodsi domownicy będą zdumieni siłą koni i jasnością mieczy. Cała rodzina natomiast będzie dopingować rycerza reprezentującego ją w turnieju i śmiać się z wystąpień dwornego błazna zamku.

Występy i muzyka, aby noc była wesoła

Po zakończeniu turnieju i uczty, której stale przewodniczą hrabiowie zamku Castillo de San Miguel, goście przejdą do przestronnej sali baletowej – Salón de Baile. Występy baletowe, akrobatyczne i capoeira są powszechne w tej sali, w której muzyka odgrywa najważniejsze znaczenie. Odwiedzający Castillo de San Miguel przeżyją ekscytującą noc, pełną zabaw, którą trudno będzie zapomnieć. Nie ważne czy przyjdziesz w towarzystwie rodziny czy przyjaciół, dobra zabawa jest gwarantowana!

Inne atrakcje
1,3 km
Siam Park
Jeden z najlepszych parków wodnych na świecie! Niesamowita rozrywka dla całej rodziny!
Zobacz
7,9 km
Junglepark Teneryfa
Na terenie Jungle Park mieszkają miedzy innymi: lwy, tygrysy (tygrys biały), leopardy, jaguary, pumy, orangutany, gibony, szympansy, lemury, małpiatki (capuchino), (...)
Zobacz
15 km
Los Gigantes
Los Gigantes nadmorskie miasteczko, którego nazwa wzięła się od Acantilados de los Gigantes (klify olbrzymów), ogromnych klifów, które osiągają (...)
Zobacz
33 km
Pico del Teide
Wulkan Teide, położony w samym centrum Teneryfy, to najwyższy szczyt górski w Hiszpanii (3.718 m n.p.m.). Wulkan Teide jest (...)
Zobacz
33 km
Masca
Wąwóz Masca to jedno z najbardziej spektakularnych miejsc na Teneryfie z cudowną trasą widokową
Zobacz
58,8 km
Piramidy w Guimar
Piramidy w Guimar znajdują się na wschodnim wybrzeżu Teneryfy. Mają strukturę schodkową. Budowane były z kamienia, bez użycia zaprawy; (...)
Zobacz
66 km
Loro Park
Wyrusz  na całodniową podróż do jednego z najstarszych miast Teneryfy – Puerto de la Cruz, gdzie spędzisz niezapomniany dzień w (...)
Zobacz